2026. május 4., hétfő - Mónika
A turizmus komoly veszteségeket szenvedett el az elmúlt hónapokban, amelyek nem fognak elmúlni nyomtalanul. Ugyanakkor már látható jelei vannak a javulásnak is.
Ingyenes kiállítás-látogatási lehetőség, szakmai tárlatbemutatók, gyermekfoglalkozás, jazzkoncert, valamint meglepetésként egy tűzzsonglőr-produkció is helyet kapott a Múzeumok éjszakája lendvai programjában.
Szombaton megyénkben tartotta elnökségi ülését és közgyűlését az Európai Borlovagok Magyarországi Rendje. Az alkalmon a rend valamennyi régiója és lovagi széke képviseltette magát.
A Power of Live Events/Az élmény ereje közösséghez eddig 24 országból 160 szereplő csatlakozott. A social media kampány azzal a céllal indult májusban, hogy a
Hol tart és hová fejlődik a gépjárműipar?…
2026. március 20-április 30. között rendezik meg…
A Magyar Logisztikai, Beszerzési és Készletezési Társaság…








