2026. június 24., szerda - Iván
Győrben hamarosan az édességeké lesz a főszerep, hiszen megrendezésre kerül a gasztronómiai programsorozat jeles eseménye. A rendezvényre minden édesség és csokoládé rajongót sok szeretettel várnak.
2020. február 8-án szombaton került megrendezésre, a XXII. Séfbál az Étrend Magyar Konyhafőnökök Egyesülete és a Hotel Benczúr közös szervezésében. Minden túlzás nélkül kijelenthető, hogy
Az Automotive Hungary Magyarország vezető nemzetközi járműipari…
2026. június 19-21. között Szeged ad otthont…
A hely, ahol a repülős múlt, jelen…








