2026. június 24., szerda - Iván

Szabadidő, életmód

Járatlan Utakon Fesztivál, 2024. november 16-17.

913

Idén 17. alkalommal szervezzük meg Magyarország legnagyobb, független utazókat megszólító rendezvényét, a Járatlan Utakon Fesztivált, amelyet Vándorboy álmodott meg. A fesztiválnak már presztízse van, hiszen már olyan előadók keresnek meg, akiket korábban nem tudtunk megszólítani. Nagyon pozitív visszajelzéseket kaptunk eddig, és tartjuk a színvonalat.

Idén is több, mint 100 vetítéses előadást és 50 kerekasztal beszélgetést szervezünk utazási témákban. 2024. november 16-17-én, hétvégén lesz az esemény, melynek a tavalyi évhez hasonlóan a Verdi Budapest Aquincum ad otthont.
Az ország ismert független hátizsákosai, utazói, bloggerei és extrém utazói gyűlnek össze, hogy megosszák történeteiket és tapasztalataikat az utazni vágyó, kíváncsi közönséggel. Inspirálnak, ötleteket adnak: mikor, hova, hogyan, miért és mennyiért lehet és érdemes elutazni. Természetesen lesz alkalom az előadások után kérdezni az előadókat és beszélgetni velük.A kerekasztal beszélgetéseket is különböző tematikák szerint rendeztük – így sokkal interaktívabb, egyéni kérdéseknek, problémáknak is könnyebben tudtok hangot adni, átbeszélni. Kérdéseket pedig az adott kerekasztal oldalon előzetesen is feltehettek.

Idén is lesz különleges 3D virtuális sisak, amivel 3D utazást tehettek a világ általatok választott szegletébe a Mount Everest-től az egyiptomi sírkamrákig.

Az ismerkedésre is lesz lehetőség, ugyanis minden belépőhöz jár egy kontinenses matrica, amit, ha látható helyre kiragasztotok, párbeszédet kezdeményezhet más látogatókkal, akik már jártak ott vagy mennének oda, ahova te is készülsz. Így rögtön útitársad is lesz az álmaid megvalósításához. Gasztronómiára is gondoltunk - különböző nemzetek ételeit megkóstolhatjátok és természetesen idén is lesz kvíz nyereményekkel. A jó hangulat és inspiráció garantált. Várunk a Verdi Budapest Aquincum Hotelben (Óbudán, az Árpád-híd mellett - 1036 Budapest, Árpád fejedelem útja 94) november 16-17 között.

 https://www.jaratlanutakon.hu

Jegyek korlátlan számban vásárolhatóak a helyszínen is!

Napijegy: 9.000 Ft
2 napos jegy: 14.000 Ft
Napijegy -diák és -nyugdíjas: 7.000 Ft
2 napos jegy -diák és -nyugdíjas: 10.000 Ft

2 órás jegy is váltható 3.000 Ft-ért, ehhez letétbe a napijegy teljes összegét kell kifizetni, a karszalagra ráírjuk a belépés idejét és ha tényleg távozik 2 órán belül, akkor a különbözetet visszaadjuk. 4 órás jegy is váltható 6.000 Ft-ért, ehhez letétbe a napijegy teljes összegét kell kifizetni, a karszalagra ráírjuk a belépés idejét és ha tényleg távozik 4 órán belül, akkor a különbözetet visszaadjuk. 16 év alattiak számára a belépés ingyenes.

| Fotó: Szombati Orsi: Mesés Szaud-Arábia

Rendezvény Világ

Tartalomszolgáltatásra, online marketingre van szüksége? Szeretné, hogy az Önök szolgáltatása is megjelenjen a Rendezvény Világ portálon? Segítünk! Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 


 


 

 


 

Tartalom galéria

Private Health Forum, 2026. szeptember 10.

Private Health Forum, 2026. szeptember 10.

More details
Követeléskezelési trendek, 2026. szeptember 15.

Követeléskezelési trendek, 2026. szeptember 15.

More details
Property Investment Forum, 2026. szeptember 22.

Property Investment Forum, 2026. szeptember 22.

More details
Future of Finance, 2026. szeptember 23.

Future of Finance, 2026. szeptember 23.

More details
Back to Europe, 2026. október 6.

Back to Europe, 2026. október 6.

More details
Budapest Economic Forum, 2026. október 7.

Budapest Economic Forum, 2026. október 7.

More details
Energy Investment Forum, 2026. október 8.

Energy Investment Forum, 2026. október 8.

More details
Nyugat-magyarországi Economic Forum, 2026. október 15.

Nyugat-magyarországi Economic Forum, 2026. október 15.

More details
Professional Investment Day, 2026. november 11.

Professional Investment Day, 2026. november 11.

More details
A Rendezvény Világ portál kiadója az Open Gates Hungary Kft. - O|G|H - a hír szerzője