2026. február 12., csütörtök - Lívia

Hírek

Nagyszabású rendezvényen díjazták az idei év webshopjait

933

Ismét megrendezték az Év Webshopja Konferenciát és Versenyt, ahol a díjátadó gála mellett a szakma legjobbjai tartottak előadásokat a rekordszámú résztvevőnek.  Az idei nyertesek között megtalálható nyomdai szolgáltatásokat kínáló, egyedi ajándékokat készítő, állategészségügyi és kozmetikai termékeket árusító webshop is.  

„A rendezvény egész ideje alatt kiváló hangulat uralkodott, előadóink izgalmas és inspiráló előadásokkal kötötték le a hallgatóság figyelmét, miközben a résztvevők rengeteg új ötlettel és motivációval gazdagodtak” – számolt be az eseményről Berta Gergő, a Maximum Business Web és Marketing Ügynökség vezetője.

A zártkörű eseményen több, mint 300 vállalkozó vett részt, az e-kereskedelem legsikeresebb szakértői tartottak exkluzív, szakmai előadásokat.

Az érdeklődők mások mellett a piac olyan hiteles szakértőitől kaphattak inspirációt, mint Szilágyi István a theMarketer, Sárközi Péter a Kifli.hu, Fetter István a CIB Bank, Rácz Péter a Complexpress, Berta Gergő a Maximum Business Web-és Marketing Ügynökség, Lévai Richárd a Liftup Akadémia, Palánkai Gábor a Palánkai Ügyvezető Akadémia, Fazekas Fanni az Ifinance és Székely Dalma a Hardbit képviselője, Kolbert István marketing vezető, elemző és stratégiai tanácsadó, valamint Kováts Dániel e-commerce szakértő, az egykori Netpincér és az eMAG korábbi képviselője.

Az idei konferencia legfőbb célja az volt, hogy olyan kézzelfogható és gyakorlatias információt, tudást adjon át a jelenlévő cégvezetőknek, webshop tulajdonosoknak, amellyel a válsághelyzetek után még nagyobb lépésekben lesznek képesek fejlődni az online térben.

A díjakat idén 6 fő kategóriában osztották ki, ahol a webáruházakat árbevételük alapján osztályozták. 

Az alábbiak lettek 2024 legjobb webshopjai:

5 millió alatti kategória: 

I. HELYEZETT: rapidnyomda.hu

II. HELYEZETT: kreativkollazs.hu

III. HELYEZETT: joemlek.hu

KÜLÖNDÍJ: mirunska.com

5 és 50 millió közötti kategória: 

I. HELYEZETT: chilifarm.hu

II. HELYEZETT: welovebark.com

III. HELYEZETT: noordia.hu

KÜLÖNDÍJ: bekesgarden.hu

50 és 200 millió közötti kategória: 

I. HELYEZETT: szerszamplusz.hu

II. HELYEZETT: profigazda.hu

III. HELYEZETT: gearup.hu

KÜLÖNDÍJ: mybulldogshop.com

200 millió és 1,5 Mrd közötti kategória: 

I. HELYEZETT: bikepro.hu

II. HELYEZETT: jatekliget.hu

III. HELYEZETT: keklukacsbolt.hu

KÜLÖNDÍJ: mralkohol.hu

1,5 Mrd és 5 Mrd közötti kategória: 

I. HELYEZETT: t-depo.hu

II. HELYEZETT: warnex.hu

III. HELYEZETT: bestmarkt.hu

5Mrd Ft feletti kategória: 

I. HELYEZETT: homelux.hu

A győzteseket kiválasztó zsűritagok: Ballai Máté (Bács-Kiskun és Csongrád-Csanád vármegye digitalizációs „nagykövete”, a régió IKT tanácsadója), Miklovicz Norbert ( a  Marketing112 alapítója, kis- és középvállalkozási marketing tanácsadó és marketingstratéga, a Magyar Marketing Fesztivál tulajdonos- főszervezője), Csepregi Balázs (a SalesAutopilot társtulajdonos-ügyvezetője), Dudás László (a Zepter ügyvezető igazgatója), Kulcsár István Róbert (a Shoprenter egyik alapító-tulajdonosa), Kováts Dániel (a Netpincér (későbbi Foodora) egykori egyik ügyvezetője, később az eMAG képviseletében Marketplace Chief Commercial Officer), Ipsits Anita (a Szafi Products Kft. tulajdonosa és ügyvezetője). 

Rendezvény Világ

Tartalomszolgáltatásra, online marketingre van szüksége? Szeretné, hogy az Önök szolgáltatása is megjelenjen a Rendezvény Világ portálon? Segítünk! Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 


 

További hírek, tippek


 

 


 

Tipp

Időrendben

« Február 2026 »
H K Sze Cs P Szo V
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28  

Tartalom galéria

Újragondolt Valentin-nap a LEGO-tól

Újragondolt Valentin-nap a LEGO-tól

More details
Titkos filmvetítés a Cinema Cityben, 2026. február 13.

Titkos filmvetítés a Cinema Cityben, 2026. február 13.

More details
Tavasztól nyárig ívelő könnyűzenei áradattal koronázza meg évadát a Müpa

Tavasztól nyárig ívelő könnyűzenei áradattal koronázza meg évadát a Müpa

More details
Farsangi jelmezes hidegfürdőzés a Balatoni Jegesmedvékkel

Farsangi jelmezes hidegfürdőzés a Balatoni Jegesmedvékkel

More details
Globális trendjelentés: az üzleti döntéshozók 85%-a bízik a növekedésben

Globális trendjelentés: az üzleti döntéshozók 85%-a bízik a növekedésben

More details
Esküvő a plázában? Új szintre lép a Valentin-nap a Westendben

Esküvő a plázában? Új szintre lép a Valentin-nap a Westendben

More details
Startup csúcs Budapesten, 2026. február 17.

Startup csúcs Budapesten, 2026. február 17.

More details
Portfolio Investment Day, 2026. február 24.

Portfolio Investment Day, 2026. február 24.

More details
Budapest Central European Fashion Week, 2026.február 9-15.

Budapest Central European Fashion Week, 2026.február 9-15.

More details
A Rendezvény Világ portál kiadója az Open Gates Hungary Kft. - O|G|H - a hír szerzője