Ez a szállodai borravaló a vendéglátóhelyeknél megszokott 10-15 százalékosnál alacsonyabb, 2-4 százalékos lenne, amellyel a munkabérnél kedvezőbb adózású többletfizetést adhatnának a dolgozóknak.
2026. június 25., csütörtök - Vilmos
A Magyar Szállodák és Éttermek Szövetsége már meg is fogalmazta a kérést. A Magyar Szállodák és Éttermek Szövetsége a szállodai szervizdíj bevezetéséről fogalmazott meg kérést, amit már el is juttattak a kormányhoz – erről beszélt Flesch Tamás, a szövetség elnöke a Világgazdaság podcastjában, írja a HVG.
Ez a szállodai borravaló a vendéglátóhelyeknél megszokott 10-15 százalékosnál alacsonyabb, 2-4 százalékos lenne, amellyel a munkabérnél kedvezőbb adózású többletfizetést adhatnának a dolgozóknak.
A városnéző hajók szerepe az elmúlt években…
2026-ra az energetika a gazdaságpolitika egyik legfontosabb…
Hogyan változtatja meg az euró és az…








