2026. március 31., kedd - Árpád

Hírek

A Taffix orrspray hatékony a COVID-19 brit és dél-afrikai mutációi ellen

1309

A legújabb kutatási eredmények és a valós életkörülmények között végzett klinikai vizsgálatok egyaránt alátámasztják, hogy a Magyarországon is kapható Taffix orrspray hatékony védelmet nyújt a koronavírus brit és dél-afrikai mutációi ellen, ahogyan más felsőlégúti fertőzéseket okozó vírusok ellen is.

biofarmakológiai termékeket fejlesztő Nasus Pharma nyilvánosságra hozta legutóbbi kutatásának eredményeit, amelyben többek között olyan izraeli egészségügyi szervezetek vettek részt, mint a Központi Virológiai Laboratórium vagy az Egészségügyi Minisztérium. Az adatok demonstrálják, hogy a Taffix® por 100%-ban képes blokkolni a SARS-CoV-2 két új, erősen fertőzőképes variánsát, a "brit" és a "dél-afrikai" mutációt.

"Az eredmények egybevágnak a korábbi kutatásokkal, amelyeknél a Taffix nemcsak a SARS-CoV-2 vírusok 99,99%-át blokkolta, de más ismert, felső-légúti megbetegedést okozó vírusokat is" - nyilatkozta Dr. Dalia Megiddo, a Nasus Pharma ügyvezetője. "Továbbá összhangban vannak olyan, valós életkörülmények között végzett klinikai vizsgálatokkal, amelyekben a Taffix 78%-kal csökkentette a fertőzések számát potenciális gócpontokban. Ezek a különböző vírustörzseken végzett vizsgálatokból származó eredmények alátámasztják azt az erőteljes, nem-specifikus aktív hatást, amelyet a Taffix különböző légzőszervi vírusok ellen képes kifejteni."

Az Európában és világszerte jelenleg 20 országban kapható Taffix® az orrban hoz létre savas mikrokörnyezetet, amely bizonyítottan képes meggátolni, hogy a vírusok behatoljanak az orr sejtjeibe és megfertőzzék azokat. A Taffix® az orrnyálkahártyán bevonatot képezve 5 órán keresztül biztosít mechanikus és kémiai védelmet a belélegzett vírusok ellen.

A Taffix® kizárólagos magyarországi forgalmazója a magyar származású texasi üzletember, Papp Zoltán által alapított Koherence Life Kft. A Koherence célja, hogy az emberiség legnagyobb kihívásaira a világon egyedülálló csúcstechnológiák segítségével adjon választ. A Koherence Magyarországon elsőként a járványügyi veszélyhelyzetben kívánja alkalmazni az általa elérhető tudást és technológiát - ennek egyik első eleme a Taffix orrspray bevezetése. Kiskereskedelmi értékesítése a következő hetekben kezdődik meg.

(Forrás: ots.mti.hu)

Rendezvény Világ

Tartalomszolgáltatásra, online marketingre van szüksége? Szeretné, hogy az Önök szolgáltatása is megjelenjen a Rendezvény Világ portálon? Segítünk! Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 


 


 

 


 

Tartalom galéria

Vállalati Energiamenedzsment, 2026. május 6.

Vállalati Energiamenedzsment, 2026. május 6.

More details
Green Future Conference, 2026. április 23.

Green Future Conference, 2026. április 23.

More details
Hitelezés konferencia, 2026. május 5.

Hitelezés konferencia, 2026. május 5.

More details
InnoElectro, 2026. április 21–23.

InnoElectro, 2026. április 21–23.

More details
RIEL Expo és Konferencia, 2026. április 23.

RIEL Expo és Konferencia, 2026. április 23.

More details
Budai Palacsinta Piknik, 2026 május 15-17.

Budai Palacsinta Piknik, 2026 május 15-17.

More details
Erdélyi napok, erdélyi ízek fesztivál a Skanzenben, 2026. március 27-29.

Erdélyi napok, erdélyi ízek fesztivál a Skanzenben, 2026. március 27-29.

More details
Sakura Ünnep az ELTE Füvészkertben – 2026

Sakura Ünnep az ELTE Füvészkertben – 2026

More details
Sonkafesztivál Bábolna, 2026. március 29.

Sonkafesztivál Bábolna, 2026. március 29.

More details
A Rendezvény Világ portál kiadója az Open Gates Hungary Kft. - O|G|H - a hír szerzője